Zakázka

Jak zadat zakázku

Potřebujete-li poradit se zpracováním Vašeho filmu, napište nám nebo zavolejte. Kontaktní adresa

 

Ovlivněte výsledek

Běžným standardem naší práce jsou průběžné konzultace se zákazníkem. Každý má možnost dopředu vznést své požadavky ke střihu ohledně délky filmu, způsobu střihu, vzhledu titulků, výběru hudby apod.
Dvě nadstandardní možnosti Vám umožní získat stoprocentní kontrolu nad výsledkem.

Střih podle soupisky
Tato volba Vám umožňuje přímo ovlivnit každý záběr, který bude ve filmu použit. Od nás dostanete nejprve pracovní DVD, na kterém bude natočený materiál s vloženým časovým kódem do obrazu. Podle tohoto kódu sami určíte, které záběry chcete či nechcete použít a jejich pořadí. Toto pořadí zapíšete do střihové soupisky, kterou nám předáte v písemné podobě. My už se dále postaráme o sestavení Vašeho filmu podle Vašich přání.

Střih za účasti – můžete být u toho
Tato volba umožňuje naprostou kontrolu nad výsledným dílem. Při střihu za vaší účasti, kdy udílíte pokyny střihači přímo při práci, můžete nahlédnout pod pokličku tvorby filmů.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby audiovizuálních děl a pochopení potřeb klienta jsou naší předností. Forma prezentačních audiovizuálních děl je mimo jiné ovlivněna i tím, pro jakou cílovou skupinu je prezentace určena. Klademe velký důraz na přesvědčivost, srozumitelnost a efektivitu prezentace.